Curry Blake

Curry Blake urodził się w 1959 roku w Teksasie. Jako małe dziecko miał poważny wypadek. Jego ojciec nie zauważył bawiącego się na podjeździe synka i potrącił go samochodem. Niespełna półtora roczny Curry doznał poważnych urazów głowy. Dzięki modlitwom matki został ponadnaturalnie uzdrowiony. Później to jego matka uczyła go Słowa Bożego i wpoiła mu podstawy wiary.

Jego pierwsza córeczka urodziła się z guzem (nieoperacyjnym naczyniakiem)na języku. Medycyna nie dawała dziewczynce szans na wyleczenie, dlatego rodzice byli zdesperowani w poszukiwaniu Bożego uzdrowienia. Szukali informacji na temat osób, które były potężnie używane przez Boga. To zaprowadziło go w końcu do South Bend w stanie Indiana, gdzie zamieszkał i uczył się od Lestera Sumralla.

Później, po tragicznej śmierci swojej córki, poznał Wilforda Reidta, który był zięciem Johna G. Lake’a. Reidt rozpoznał, że Curry Blake wypełnia proroctwo wypowiedziane przez Lake’a dotyczące jego następcy, więc przed swoją śmiercią przekazał mu prowadzenie John G. Lake Ministries (służba Johna G. Lake’a).

W połowie lat 90-tych otrzymał podręcznik, którego John G. Lake używał, aby trenować ludzi do posługi uzdrawiania. Dzięki tym nowym informacjom, Curry Blake zaczął prowadzić służbę uzdrowienia z nową siłą.

Curry podróżuje i trenuje ludzi w uzdrawianiu. W swoim nauczaniu porusza wiele ciekawych wątków, miedzy innymi opowiada o wschodnich sztukach walki i jako dawny trener ma wiedzę na ten temat z pierwszej ręki. Jeśli myślisz o ćwiczeniu yogi lub tai chai musisz to koniecznie obejrzeć.

Obecnie jego służba ma swoją siedzibę w Dallas w Teksasie, gdzie szkoli w Dominion Bible Institute nową generację usługujących z mocą.